Şişli Komple Ev Taşıma Hizmeti

Beklentilerinizin çok ötesinde modern bir hizmet anlayışı ile şekillenen Şişli evden eve nakliyat hizmetlerini nakil işlerinizde tercih ederek çok isabetli bir karar vermiş olacaksınız. Çünkü firmamız bu alanda bir hayli deneyim sahibi ve çalışmalarında %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor. Peki, nitelikli hizmetlerimiz arasında neler var? İsterseniz sizleri bekletmeden hemen konumuzun detaylarını aktarmaya çalışalım. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için firmamızın 7/24 açık bulundurulan telefonlarını arayabilir veya WhatsApp hattımız üzerinden yetkililerimize ulaşabilirsiniz. Eğer WhatsApp hattımızdan aranmanız için not bırakırsanız en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlıyoruz ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendiriyoruz efendim.

Şişli Nakliyat Hizmetleri Olarak Yıllardır Nitelikli Hizmetler Üretiyoruz

Firmamız ile bağlantı kurmanızın ardından uzman ekibimiz adresinizde bir ücretsiz expertiz çalışması gerçekleştiriyor. Uzun yıllardır saygıdeğer müşterilerine nitelikli hizmetler üreten Şişli nakliyat olarak ikinci önceliğimiz eşya paketleme ve ambalajlama hizmetidir. Tabi uygun fiyatlarımız ve ayrıcalıklı çalışmalarımızı tercih etmeniz durumunda nakil çalışmasında asansörlü araçlarımızı mutlaka kullandığımızı anti parantez belirtelim. İzin verirseniz bu kısa hatırlatma ardından konumuza kaldığımız yerden devam edelim. Sizin belirlemiş olduğunuz tarihte adresinize ulaşan ekibimiz profesyonel nitelikte bir izolasyon gerçekleştiriyor. Bu izolasyon çalışması straforlu köpükler, balonlu poliüretan naylonlar, koliler ve streç film uygulamaları ile gerçekleştiriliyor. Elbette bu işlem için herhangi bir ilave ücrete gerek bulunmuyor. Ancak ayrıntılı bir paketleme çalışması talep etmeniz durumunda küçük bir fiyat farkı bulunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmetimiz Bulunuyor

İzolasyon çalışmaları tamamlanan eşyalarınız kapalı kasa araçlarımıza itinalı şekilde istiflenerek çalışmamız devam ediyor. Ayrıca eşyalarınızın ulaşabileceği bir adres bulunmaması durumunda eşya depolama hizmetimizden yararlanabileceğinizi hemen belirtelim efendim. Eşya depolarımız uluslararası standartlarda inşa edilmiş nem ve Rutubet sorunu bulunmayan dış güvenliği sağlanmış tesislerde yer almaktadır. Bunun yanı sıra taşınan adreste bulunan mobilyaları firmamızın uzman personeli söküyor ve ulaşılan yerde tekrar monte ediyor. Elbette konsept bir anlayışla hizmet üretiyoruz ve tüm nakil çalışmalarımıza eşya sigortalama sistemi uyguluyoruz. Dilerseniz bu çerçevede sunmuş olduğumuz diğer hizmetleri de kısaca sıralayalım. Ofis ve büro taşımacılığı, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat, fuar ve ticari taşımacılık hizmetleri olarak özetlenebileceğimiz çalışmalarımız için lütfen telefonlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Şişli evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek doğru bir karar verdiğinize emin olabilirsiniz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

şişli nakliyat iletişim

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalayarak güvenilir bir nakliye süreci sunuyoruz

Paketleme & Ambalaj

Tüm eşyalara özel ambalaj ve paketleme uygulayarak olası kırılma ve çizilmenin önüne geçiyoruz

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz taşıma öncesi adresinize gelerek tüm taşıma planını önceden sizinle paylaşır

Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü