Vizyonumuz

Aytaç nakliyat olarak nakliyat sektöründe her zaman lider firma olmak için hizmetlerimizi yürütüyoruz. Geleceği gören ve gelecekte oluşacak yeniliklere göre sürekli olarak kendini hazırlayan bir firma yapısı ile evden eve nakliyat sektöründe çığır açan Aytaç nakliyat firmamız daima sektörün gözde firmalarından olmayı başarmıştır. Sektöre ilk adım attığımızda ilk hedefimiz eşya taşıma hizmetinde kalıcı bir firma olmaktı ve bu hedefi başardığımız inancındayız. 1977 yılında başladığımız hizmet hayatında İstanbul ve ilçelerinde lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız sizlere daima güvenilir taşıma hizmetleri sunacaktır.

Evden eve nakliyat sektöründe profesyonellik oldukça gereklidir. Eşyaların nasıl paketleneceği, nasıl taşınacağı ve nakliye aracına nasıl yükleneceği firmanızın sektörde kalıcı olması hususunda belirleyici etkenlerdir. Unutmayın evden eve nakliyat sektöründe en iyi reklam müşterilerinizdir. Bu yüzden hizmetinizden ne kadar memnun kalırlarsa firmanız o kadar hızlı şekilde büyür. Aytaç nakliyat firmamız bu durumu çok iyi bildiği için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve sizlere daha iyi hizmetler sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Güvenilir Firma

Evden eve nakliyat hizmetinde güvenilir bir firma olabilmek için belirli hizmetleri kesinlikle müşterilerinize sunmanız gerekmektedir. Bu hizmetlerin başında sigortalı taşıma hizmeti gelmektedir. Sigortalı taşıma hizmeti müşterilerin firmanıza daha fazla güvenmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu sayede firma personelinizde daha dikkatli şekilde eşya taşıma hizmeti vermektedir. Güvenilir olabilmek için bir diğer önemli nokta ise eşya paketleme hizmetidir. Eşyaların kaliteli malzeme ve deneyimli ustalar ile paketlenmesi eşyalara zarar gelme olasılığını azaltacak ve firmanızın güvenilirliğini arttıracaktır.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalayarak güvenilir bir nakliye süreci sunuyoruz

Paketleme & Ambalaj

Tüm eşyalara özel ambalaj ve paketleme uygulayarak olası kırılma ve çizilmenin önüne geçiyoruz

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz taşıma öncesi adresinize gelerek tüm taşıma planını önceden sizinle paylaşır

Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü