Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Taşıma

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir. Aytaç Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek Axa Oyak güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Ülkemizin hemen hemen her şehrine kadar evden eve nakliyat gerçekleştirdik.

Şehirler arası evden eve nakliyat konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Aytaç nakliyat bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.

Türkiye’deki evden eve nakliyat yaptığımız iller şunlardır. Balıkesir, Muğla, Afyon, Yozgat, Sivas, Erzurum, Ağrı, Tunceli, Mardin, Malatya, Diyarbakır, Uşak, Van, Zonguldak, Kahraman Maraş, Karaman, Artvin, Trabzon, Samsun, Ordu, Çanakkale, İstanbul, İzmir, Sakarya, Antalya, Aydın, İzmit ve daha bir çok şehre şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ülkemizdeki hemen hemen her şehre sevkiyatlar gerçekleştirmekteyiz.

Eşyalarınızın tümü Aytaç nakliyat ve sigorta şirketi Axa Oyak güvencesi altındadır. Aytaç nakliyat geniş ve çalışkan kadrosu ile en iyi ve en kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Sadece bir telefon açarak firmamız Aytaç nakliyata ulaşabilirsiniz. Yakın zaman içerisinde İzmir’de Aytaç nakliyat ofislerini ve depolarını görebileceksiniz.

 

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalayarak güvenilir bir nakliye süreci sunuyoruz

Paketleme & Ambalaj

Tüm eşyalara özel ambalaj ve paketleme uygulayarak olası kırılma ve çizilmenin önüne geçiyoruz

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz taşıma öncesi adresinize gelerek tüm taşıma planını önceden sizinle paylaşır

Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü