Hakkımızda

Eşyaları ilk günkü sağlamlığı ve görünümü ile kullanımı sağlamak, taşıma sonrasında ilave bir maliyet yükü ortaya çıkarmamak için ev, ofis, fabrika vb. bütün taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyaların taşınması sonucunda istenmeyen durumların ortaya çıkma olasılığını yok ediyor, güvenli ve huzurlu bir şekilde sevkiyat hizmeti sunuyoruz. Eşyaların en küçük parçasına kadar sizler içine maddi ve manevi olarak ne kadar değerli olduğunun bilinci altında, en az sizler kadar eşyalarına özen göstererek yeni yerlerinizde sizlere kullanımınıza hazır halde teslim ediyoruz.
Faaliyete geçtiğimiz ilk günden itibaren hedef olarak belirlediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi altında her türlü iş ve işlemi gereken özen ve hassasiyet içerisinde yürütmekteyiz. Nakliyat ile ilgili olarak yıllara dayanan tecrübemizi gelişen son teknoloji ile harmanlayarak sağlam ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Eşyalarınızı mümkün olan en kısa süre içerisinde yeni yerinizde düzenli bir şekilde sizlere teslim edeceğimizin taahhüdünü veriyoruz.

Güvenilir Eşya Taşıma Hizmeti

Taşıma işleminin başından sonuna kadar hiçbir masraf ile karşılaşmamanız için tüm sorumluluğu üzerimize alarak, eşyalarınızı en küçük parçasına kadar sigorta güvencesi altına aldıktan sonra sevkiyat işlemini gerçekleştiriyoruz. Garantimiz altında teslim aldığımız tüm eşyaların nakliye sırasında kırılma, sökülme, yırtılma, çizilme vb. sorunlar ile karşılaşması durumunda isteğinize göre hareket ederek, ya onarım işlemini gerçekleştiriyor, ya da aynı eşyanın yenisini sizlere takdim ediyoruz.
Eşyalarınızın taşıma esnasında herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmasını önlemek ve gereksiz zaman kaybını ortadan kaldırmak adına taşıma esnasında asansör kullanıyoruz. Eşyalarınızı olumsuzluklardan korumak için kaliteli malzemeler ile ambalajlıyoruz. Taşınan eşyalarınızı bütün olumsuz hava koşullarında koruyacak olan kapalı araçlarımıza yüklüyoruz. Eşyalarının tamamını sorunsuz bir şekilde yerleştirilecek olan gerekli yüksekli, uzunluk ve genişlikteki araçlarımız ile sevkiyat işlemini yerine getirmekteyiz. Eşyalarınız yeni yerinizde belirlediğiniz düzene göre yerleştirip alanında uzman olan personelimiz ile kurulumunu yapıyoruz.

Profesyonel Taşımacılık

Gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyatlar ile ilgili görsellerimizde yaptığımız tüm işlemleri sizlere sunarken hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin hakkımızda verdiği referans ile çalışmaktayız. Eşya taşıma artık başlı başına bir sorun olmaktan çıkacak, eşyalarınız ve yerleri aynı kalacak sadece mekanları değişeceksiniz.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalayarak güvenilir bir nakliye süreci sunuyoruz

Paketleme & Ambalaj

Tüm eşyalara özel ambalaj ve paketleme uygulayarak olası kırılma ve çizilmenin önüne geçiyoruz

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz taşıma öncesi adresinize gelerek tüm taşıma planını önceden sizinle paylaşır

Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü