Misyonumuz

Evden eve nakliyat sektöründe bir amacı olmadan hizmet verebilmek imkansız gibi bir şeydir. Eşya taşıma şirketi olarak her zaman bir amaç belirleyip o amaç doğrultusunda ilerlemeli ve hizmet vermelisiniz. Profesyonel bir nakliyat şirketi her zaman kusursuz ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi amaç edinerek yola çıkmış ve bu doğrultuda hizmetler vermiştir. Sektörün en önde gelen firmalarından olan Aytaç nakliyat firmamız  1977 yılında hizmete başladığı zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile kusursuz taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sizlere sunmayı amaç edinmiş ve çalışmalarını bu amaç üstünde yoğunlaştırmıştır.

Bu sayede faaliyete geçtiği ilk günden beri hızla büyüyen firmamız günümüzde şehrin en çok tercih edilen evden eve nakliyat firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Artan nüfus ve gelişen teknoloji ile birlikte büyüyen ve daha da profesyonel hale gelen evden eve nakliyat sektöründe amaçlarınıza ulaşmanız için firmanızda kendini geliştirmeli ve yeniliklere açık olmalıdır. Bu yüzden Aytaç nakliyat olarak daima teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize yenilikçi hizmetler sunmaktayız.

Firmamızı Neden Seçmelisiniz?

Bölgede evden eve nakliyat hizmeti almak için seçebileceğiniz yüzlerce nakliye firması bulunmaktadır. peki bunların arasında firmamızı neden seçmelisiniz? Aytaç nakliyat firması olarak 40 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz evden eve nakliyat sektöründe bugüne kadar on binlerce eşya taşıma hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Profesyonel çalışan kadromuz ve son sistem nakliye araçlarımız ile daima en iyi taşıma hizmeti veren firmamız ayrıca eşyalarınızı firma güvencesine alarak olası bir kaza durumunda sizlerin mağdur olmasını engelliyor. Kısacası Aytaç nakliyat firmasını seçerseniz eşyalarınızın güvenle taşınacağından emin olabilirsiniz.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalayarak güvenilir bir nakliye süreci sunuyoruz

Paketleme & Ambalaj

Tüm eşyalara özel ambalaj ve paketleme uygulayarak olası kırılma ve çizilmenin önüne geçiyoruz

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz taşıma öncesi adresinize gelerek tüm taşıma planını önceden sizinle paylaşır

Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü