Evden Eve Nakliyat Fiyatları ve Ücretleri

Evden eve nakliyat fiyatları ve ücretleri

Aytaç Nakliyat firması olarak sizlere nakliyat fiyatları hakkında bilinçlenmeniz için hazırladığımız bu içerikte temel amacımız, düşük fiyatlı nakliyat tekliflerine kanarak mobilya ve eşyalarınızı kaybetmemeniz olacaktır. Evden eve nakliyat fiyatları incelendiğinde fiyat teklifleri arasındaki uçurum gerçekten de uçak uçurtucu düzeyde olabilir.
Peki bu evden eve nakliyat fiyatları arasındaki uçuruma sebep olan farklar nelerdir? İşte tam da bu noktada firma güvencesi ve hizmet kalitesi devreye girecektir. Evden eve nakliyat firmaları arasında  belirli bir saygınlığa sahip ve yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerine hizmet veren nakliye firmaları ile, sektörde henüz yeni sayılabilecek birkaç yıllık firmalar arasında kalite farkı mutlaka ki olacaktır. Aynı hizmet alınıyor olsa da fiyat farkının yaşanması doğaldır. Hizmetin adı aynı olmasına rağmen kalitesi farklı olacaktır.

Ulusal çapta bilinen bir firmanın satışa sunduğu kot 100 lira iken, ismi duyulmamış bir firmanın aynı kalite kumaş ile hazırladığı kot 10 liraya alıcı bulabilir. Burada firma kalitesi ve güvencesi devreye girecektir. 100 tl para ödeyerek aldığınız ürün hakkında bir sorun yaşadığınızda garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz fakat 10 liraya aldığınız ürün için garanti kapsamına girip girmediğini sormanız pek de mümkün olmayacaktır.

Firmaların çalıştırdığı personel sayısı ve bu personelin günübirlik olarak hizmet verip vermediği gibi konular da evden eve nakliyat fiyatları üzerinde değişken etkenlerden bir tanesidir. Ve bunun gibi sayabileceğimiz birçok önemli nokta bulunmaktadır. Bilinçli bir ev sahibi olabilmek adına bizi takip edin.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalayarak güvenilir bir nakliye süreci sunuyoruz

Paketleme & Ambalaj

Tüm eşyalara özel ambalaj ve paketleme uygulayarak olası kırılma ve çizilmenin önüne geçiyoruz

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz taşıma öncesi adresinize gelerek tüm taşıma planını önceden sizinle paylaşır

Hizmetlerimiz

Son Haberler

Menü